Jakość produktów

Krok 1) Surowce:

Każda partia surowca jest dokładnie przetestowana wskaźnikami jakości, a produkcja jest dozwolona tylko dla surowców, które spełniają wymogi znaku „Olіynі Traditsії.”

Nasza firma działa na stałe z gospodarstwami, które zapewniają wysoką jakość zakupionych surowców. Długoterminowe, wzajemnie korzystne partnerstwo zapewnienia stabilne dostawy surowców do produkcji, co ostatecznie wpływa na ciągłość dostaw produktów gotowych do użytkowników końcowych.

Krok 2) Produkcja:

Nasza firma tłoczy olej w specjalnej technologii oszczędzającej (witaminy tłoczone na zimno), (a nie rozcieńczone), nie używamy dodatków, zanieczyszczeń, co sprawia, że jest to w​​100% naturalny produkt surowcowy. Ponadto, olej jest starannie filtrowany w celu zapewnienia maksymalnych środków czyszczących.

Uwaga:

Z naturalnych olejów jest dozwolone wytrącanie, co jest kolejnym dowodem na jakość produktu „na żywo”.

Krok 3) Pakowanie i magazynowanie:

Ogólne: Olej należy przechowywać w ciemnym pojemniku, unikając bezpośredniego światła słonecznego i przechowywać w temperaturze od 10° do 25° C. Nasze produkty są butelkowane w ciemnej butelce, która nie pozwala na działanie promieni słonecznych. Przechowywanie odbywa się w specjalnie wyposażonych składach, zgodnie z temperaturą.

Ważne jest, aby wiedzieć:

-słońce zabija składniki odżywcze naturalnego oleju;

-również nie zaleca się do smażenia, ponieważ produkt syrodavlennom podczas obróbki termicznej (do celów grzewczych) zabija wszystkie użyteczne substancje aktywne biologicznie, witaminy, enzymy i fosfolipidy.

Podczas przechowywania oleju w plastikowym pojemniku, produkt ulega rozkładowi chemicznemu, dlatego może przeniknąć do żywności i mają toksyczny wpływ na organizm człowieka.

PayPal Visa Mastercard
Яндекс.Метрика
OpenCart Rolli Company © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.