Gwarancja i zwroty

Gwarancja i zwroty

Należy uważnie przeczytać niniejsze warunki i zrozumieć, jak możemy sprzedawać nasze produkty i jak mogą wpływać na swoje wymagania.

Ceny

Wszystkie ceny podano w funtach. Ceny produktów oferowanych na tej stronie odnoszą się do danego elementu.

Dostępność

Wszystkie elementy i narzędzia są dla każdego klienta ze szczegółami w celu uniknięcia problemów związanych z wysyłką. Jeśli nie możemy zapewnić jakiegokolwiek powodu kasy, to jest nasza wina. Od razu zwrotu pieniędzy lub wysłać zamówienie ponownie w ciągu 1 dnia, tak szybko jak to możliwe. Jeśli jest problem z dostarczeniem, zdecydujemy się na pierwszej próbie. Nie martw się! Nie będzie niezauważone klientów. Zawsze jesteśmy tutaj i chętny do pomocy. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail. Nasz sklep zastrzega sobie prawo, aby anulować zamówienia, tak aby zapewnić bez odpowiednich usług. Będziemy zgodzić, jeśli wziąć pod uwagę, że nie możemy zweryfikować informacji rozliczeniowych i wysyłki. Jesteśmy gotowi do odpowiedzialności za błędy.
Wszystkie elementy są dokładnie testowane przed wysyłką. Jeśli produkt jest wadliwy, nabywca powinien skontaktować się ze sprzedawcą po otrzymaniu towaru. Jeśli kupujący może udowodnić, że towar jest wadliwy (wysyłanie obrazu), sprzedający dokona zwrotu lub wymiany w ciągu 24 godzin. Jeżeli kupujący z jakiegokolwiek powodu nie dowodzi wadliwości produktu, on / ona może zwrócić przedmiot, a sprzedający dokonuje wymiany lub zwrotu pieniędzy, jak tylko sprzedawca otrzyma przedmiot.
 Jeśli kupujący chce zwrócić produkt z powodów innych niż wadliwości, on / ona powinna wrócić do skontaktować się ze sprzedawcą i przedmiot w ciągu 5 dni od daty otrzymania. Sprzedający zwróci koszt produktu bez ceny lub wysyłki jeżeli sprzedawca otrzyma przedmiot.

Zasady ochrony danych

W dyrektywie o ochronie danych, które są zobowiązane do przestrzegania ustawy o ochronie danych.
Rolli Company Ltd, operator tej branży wyjaśnia wszystkie informacje osobiste ściśle poufne i traktować je zgodnie z prawem. W żadnym wypadku nie będziemy w dalszym ciągu przekazywać te informacje osobom trzecim, innych niż informacje o adresie pocztą zamówieniem.
W celu realizacji działalności gospodarczej, potrzebujemy następujących informacji: nazwy (jeśli dotyczy nazwa firmy, numer identyfikacyjny oraz osoba kontaktowa.), Adres (adres płatnika, adres wysyłki, jeśli dotyczy), numer telefonu i adres e-mail.
PayPal Visa Mastercard
Яндекс.Метрика
OpenCart Rolli Company © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.